Pro D2. Превъзхождан числено, RC Vannes печели първата си победа като гост за сезона

22:54 ч

Това е от края на този лайв. Благодарим ви, че ни следвате и ще се видим скоро на нашия сайт за нови директни коментари.

22:48 часа

80′. ⏱️ Сирената звучи. Победа на RCV (27-30)

Какъв героичен мач за Vannetais. Намалени до 14 от 25-ата минута, бретонците се справиха по-добре, отколкото да се противопоставят на завръщането на Коломие.

При 20-20 RCV реагира и се отправи към победния опит.

Първи успех като гост за сезона за хората на Жан-Ноел Шпицер

22:47 ч

79′. 🏉 ТЕСТ за подписа на COLOMIERS със Saurs

Трансформира се от Girard, което позволява на Colomiers да се върне до 3 точки (27-30)

22:40 часа

74′. 🏉 ТЕСТ за ВЕНТИЛИ

Тестът е подписан от канадския Percillier. Бретонците се възползваха от лошото възстановяване на колумерина. След като удари противниковата аутлиния, като измамник Персилие вкара третия опит на Бретон.

Трансформиран е от Етиен (20-30).

22:40 часа

73′. О, топката, върната от Vannetais на 5 метра от голлинията на Colomiers

22:39 ч

72′. Пред RCV, докато Vannetais бяха на един метър от линията.

Какво пропуснато действие, което можеше да приюти бретонците.

22:37 ч

71′. Дузпа срещу Colomiers

RCV избра да натисне ключа, за да получи точките.

22:36 ч

70′. Превъзходна RCV защита

Безиа драска топката на средната линия. Етиен от дузпа, намира тъч в 22-те метра на Коломие.

22:35 часа

69′. Colomiers умножава игровото време, но защитата на Vannes издържа

22:33 часа

65′. ДУЗПА, предадена от Етиен (20-23)

22:32 ч

65′. Colomiers е наказан за засада. Наказание за RCV в рамките на 22 метра

22:31 ч

64′. Схватката с колумерин е санкционирана

RCV може да диша и да намери докосване в противниковия лагер.

22:28 ч

60′. ДУЗПА, премината от GIRARD (20-20)

RCV е виновен, Bessonart е санкциониран, помощник tackler, той не пуска опонента си.

22:25 ч

59′. Реакцията RCV

Hulleu пробива защитата на Colomiers за първи път. Костосеке е открит, но губи топката

22:24 ч

58′. ❌ Пропусната дузпа от Куентин Етиен

Columérins бяха наказани за задържана топка.

22:17 ч

52′. 🏉 ТЕСТ на КОЛОМИЕРИ на Fepulea’i

Много дълга последователност от атаки с колумерин, която ще помете и двете страни на полето. След още един пробив на Колета, новобранецът Фепулеаи идва да изравни между гредите.

Тест, преобразуван от Girard (17-20)

22:12 ч

48′. 🏉 ТЕСТ за COLOMIERS

След серия от удари от дясната страна на атаката на Columérine, Séguela намира Deysel. Центърът Columérin сервира на лявото крило Perrin. Крилото на Colomiers елиминира Етиен и Персилие, за да изравни в ъгъла.

Трансформиран е от Girard (10-20)

22:11 ч

47′. 🚑 Максим Лафаж се контузи при екшъна, той е заменен от Куентин Етиен

22:10 ч

47′. Още една превъзходна защита на Ван с Лафаж, който изтръгна топката от Дейсел на 5 метра от голлинията му.

22:08 ч

46′. Colomiers верижно определят игровите времена в противниковия лагер.

22:07 ч

45′. ❌ Нов провал за гърба на Colomiers

22:07 ч

44′. Засада на Ванес на 40-метровата линия, дузпата е свирена от съдията. Томас Жирар показа постовете.

22:05 ч

43′. Супер защита на Фрейтас, който натиска крилото на Колумерин Рокудугуни в тъч.

22:04 ч

41′. ⏱️ Ето ни отново в Colomiers.

Максим Лафаж започва.

21:50 часа

⏱️ В Colomiers е полувреме. При числена малоценност води RCV (3-20)

Толкова много обрати през това първо полувреме.

След успешен старт за бретонците благодарение на опит на Хулю, г-н Марбот наказа Педемонте с червен картон.

Но това не помрачи жарта на Ван, тъй като Тафили влоши резултата. Добавен към безупречния Lafage, RCV логично води до пробив.

21:50 часа

40′. Colomiers пропуска нова възможност за атака. Дейсел опитва нисък удар, но защитата на Ванес го върна.

21:46 ч

38′. Колюмерините монополизират топката, но бретонската защита се съпротивлява

21:45 ч

36′. Супер защита на бретонците, която не позволява на Елиът да се сплеска. RCV връща топката

21:43 ч

35′. Съдията г-н Марбот връща грешка на Ванес на 5 метра от аут-гол.

21:40 ч

35′. Тестът е отказан за Colomiers

21:38 часа

32′. ДУЗПА, предадена от Лафаж (3-20)

21:37 ч

31′. 🟨 за Columérin Javaux

При същото действие Javaux е санкциониран за доброволно подаване напред

21:36 ч

31′. Страхотен пробив на Забалза, който отива сам към аут. Сегела успя да направи страхотен дефанзивен жест и свали бретонската схватка.

21:32 ч

27′. 🏉ТЕСТ за RCV и Tafili

Дузпа, изпълнена бързо от Забалза на метри от вратата на Колюмерин. Тафили е при щафетата и е избутан зад линията.

Lafage завършва преобразуването (3-17)

21:31 ч

25′. 🟥 за Pedemonte и 🟨 за Granouillet

Линейният съдия видя сбиване между Грануйе (Коломие) и Педемонте (Ван). Г-н Марбот наказва Колюмерин с жълт картон за обесване на Педемонте. И изгонва бретонеца за нанесен удар.

❌Процесът се отказва.

21:26 ч

25′. Видео арбитражът е поискан от г-н Марбот

21:25 ч

25′. 🏉Отново ТЕСТ за Hulleu RCV

21:25 ч

24′. Максим Лафаж отново намира интересно докосване в противниковите 22 метра

21:23 ч

23′. ❌ Дузпата е пропусната от Коломиерс

21:23 ч

22′. Схватката във Ван отново е наказана. Томас Жирар ще пробва дузпата.

21:21 ч

21′. Дузпа за Colomiers в лагерите на RCV.

Местните призовават за схватка.

21:20 ч

18′. Супер защитен жест от Тафили. Columérin scrum-half Seguela видя празнина в защитата на RCV. Но стълбът от Ванес го настига по фланелката.

21:16 ч

15′. Второ поредно докосване, загубено от Columérins.

Горисен открадна първия, вторият беше хвърлен неправилно.

21:10 ч

10′. 🏉 ТЕСТ за подписа на RCV Натанаел Хулеу

Следвайки ключа, играта се намира в оста. Zabalza намира Lafage, който удължава двоен скок, за да намери Hulleu на дясното си крило. Крилото изпреварва защитата на Colomiers, за да отбележи първия опит в мача.

Трансформира се от Лафаж (3-10).

21:10 ч

9′. Максим Лафаж намира интересен щрих в противниковия лагер

Докоснете, за да следвате в 22-те колумерини метра.

21:07 ч

7′. Първа схватка в мача, представяне на Colomiers

21:06 ч

6′. ДУЗПА, изпълнена от Максим Лафаж. 3-3

21:06 ч

5′. Каква реакция от RCV.

При началния удар бретонците връщат топката. Leroux потапя защитата на Columérine. Бретонците играят на подбиране и започват да обвиняват Коломиерс. Дузпа.

21:03 ч

3′. ДУЗПА, изпълнена от Томас Жирар

3-0 за Коломиерс

21:02 ч

2′. Първа дузпа свирна срещу Ванес

21:00 часа

1′. ⏱️ Хайде на тази среща между Colomiers и Vannes!
Начален удар даден от Columérins, които ще играят в синьо.

RCV е изцяло облечен в бяло.

20:59 часа

Играчите влизат на терена
Предстоящо начало в Коломие на стадион Мишел Бендишу.

20:58 часа

RCV обича да пътува до Colomiers

По време на последните му две посещения на стадион Мишел Бендишу, бретонците спечелиха два пъти: 23-29 през ноември 2021 г. и 19-20 през януари 2021 г.

20:51 ч

Франциско Горисен, избран за капитан: „Най-важното нещо? Водете с пример “

Аржентинският национал Франсиско Горисен (28) беше назначен за капитан на RC Vannes този сезон. Роля, която той поема със задоволство, този, който мечтае да играе на световното първенство след година във Франция. Преди преместването на бретонците в Colomiers, този четвъртък (21:00), среща с третата линия.

20:49 ч

Срещата ще бъде ръководена от г-н Адриен Марбот

20:45 ч

Формата на момента на Colomiers

Colomiers в момента е 4-ти в генералното класиране с 3 победи при само едно поражение. Columérins остават с добра победа на терена на SU Agen (21-22) миналата седмица.

20:29 ч

RC вентили. Започват да се полагат основите

Ако Jean-Noël Spitzer леко завърти работната си сила този четвъртък вечер в Colomiers (21:00), за петия ден от Pro D2, рамката все още изглежда се оформя. От съществено значение, казва той.

20:27 ч

Настоящата форма на RC Vannes

В момента бретонците са на 7-мо място в Pro D2 с 2 домакински победи срещу Биариц и Каркасон и 2 загуби като гост срещу Соя-Ангулем и Руан.