Girondins4Ever – [Amical] Върховете/провалите на Girondins4Ever after Bordeaux

The Жирондинци от Бордо изигра този четвъртък, 22 септември от 18:00 ч. приятелски мач, за да запълни тази международна пауза. Беше в Лимож срещу Clermont Foot Auvergne 63.

Мачът завърши с загуба с 2-3 в последните минути на мача. Резултатът не отразява съдържанието на мача. Мъжете на Дейвид Сценарий все пак успяха да имат време за игра за някои и да открият професионалното ниво за други.

Възможността за нас да доставим ТОПОВЕ и ФЛОПОВЕ играчи от FCGB по време на тази среща:

ВЪРХОВЕ: Sissokho / Bakwa вход / Depussay

Исуф Сисоко: Малийският полузащитник беше подреден от самото начало срещу Клермон Фут. Дейвид Сценарий искаше да му даде игрово време, защото разчита на него за следващите мачове и най-малкото, което можем да кажем е, че Исуф му върна това самочувствие! Той беше във всички удари в халфовата линия. В първия период, Бордо до голяма степен доминираха дебатите, дори и да не успяха да конкретизират резултата. Исуф Сисоко беше навсякъде, много добро технически, ускорение на играта и забележително управление и защита на топката. Той беше шеф на средата на Бордо. На изхода на Йоан Барбет той дори си върна капитанската лента за второто полувреме. Много добро представяне, което означава, че малиецът трябва да играе този сезон!

Запис на Dilane Bakwa: Отново атака Жирондин се бореше по време на този мач. Първият период беше богат на притежание, но беден на шансове и особено на завършване. Логан Делорие-Шубе имаше проблеми с намирането на дуото Алиу Баджи – Джош Маджа а последните често са пропускали последния жест. На полувремето Дейвид Сценарий внесени Дилейн Баква, наляво на 4-3-3 и видяхме разликата. Той отблъсна защитата на Клермон, преди тя да се счупи срещу перкусията му. Ако на моменти пропусна последния жест, младото крило донесе истински плюс в предни позиции, вкара добър гол и показа, че този сезон не можем без него.

Емерик Депусей: Голяма награда за младия полузащитник е да е в Топ на този мач. Позициониран в дясното бутало в началото на мача, в 3-5-2, той отново помогна, без да се оплаква от задачата. Без да се колебае да заеме линията, той също се защитаваше добре, въпреки че на моменти нападателят на Клермон го принуждаваше да поема рискове. През второто полувреме той си върна позицията в халфовата линия и там също свърши работа. Доста прецизен в поддържаните си пасове, Емерик Депусей действаше като лидер в този млад екип. Той е свикнал с това, той беше капитан на този млад гард през миналия сезон Национален 3през втората половина на първенството.

ФЛОПС: Fransérgio / Delaurier-Chaubet / Barbet

Франсис: Жестоко е, но вече дори не е нужно да променяме снимката на Флопс, защото бразилецът отново е там… Не е безмилост срещу него, а тъжната реалност. Бихме искали да видим a Fransérgio във Върховете, автор на успешно представяне, но това не е така… В началото на мача го видяхме да се издига 2-3 пъти, да отправи два удара, единият ще завърши в ръкавиците на вратаря, другият смачкан и контрира… тогава това е. О, да, при втория гол на Клермон той е изпреварен от загуба на топка и изпуска марката. Това е твърде често случаят, неговата липса на въздействие и скорост, които липсват в средата на терена. Когато видим ползите отИсуф Сисокод’Емерик Депусей и дори втория период наЕмилиен Маканичудим се как Дейвид Сценарий ще може да остави тотема на имунитета на бразилския…

Логан Делорие-Шубе: Младият футболист беше позициониран на една от позициите, които харесва, атакуващ полузащитник. При схема 3-5-2 в началото на мача той беше в средата, точно зад дуото Алиу Баджи – Джош Маджа. Повечето Логан се бореше да се настани на терена. Той често се оказваше на една и съща линия с нападателите, което му правеше 9. Той не тежеше на първия период, с изключение на няколко нахлувания, които не бяха завършени, последният жест не винаги беше добър. В крайна сметка може да му е по-удобно от едната страна. Заменен на полувремето от Дилейн Баква.

Йоан Барбет: На капитана отново не му беше лесно. Поставен в централната тройка на защитата, но не от страната, на която играеше, когато беше Куинс Парк Рейнджърс, Йоан Барбет не можа да попречи на отбора да допусне два гола през първата част. Ако той не участва пряко в головете, той не би могъл да бъде шефът, на когото всички се надяваме. Но това беше само приятелски мач и знаем, че ще стане по-силен. Да не забравяме, че той дълго време не изигра официален мач. Сменен на 62-ра от младите Емануел Биумла.