Ресторанти, готвачи и пекари в Ню Йорк, Ню Джърси, Коннектикут сред полуфиналистите на наградата James Beard


Дългият списък с номинирани за националните „Оскари за кулинари“ е излязъл — и не е изненадващо, че кухните в три щати са много добре представени.

Днешното съобщение на полуфиналисти, които ще се борят за наградите James Beard за 2023 гкоито са сред най-престижните награди за американски готвачи и ресторанти, включва стари фаворити от квартала, нови начинаещи – и за първи път в историята на наградите – пекарни.

В списъка с изключителни ресторанти е Веселка, опора на Ийст Вилидж от отварянето му през 1954 г. Сред полуфиналистите за най-добър нов ресторант е Dept. of Culture, нигерийски ресторант в квартал Бедфорд-Стъйвесант в Бруклин. И един от номинираните за новосъздадената награда за изключителна пекарна е She-Wolf, базираната в Грийнпойнт хлебопекарна, чиито хлябове могат да бъдат намерени редовно из зелените пазари в града.

Наградата се присъжда от фондацията с нестопанска цел James Beard, която почита хранителната култура на САЩ повече от 30 години. Наградите върнати през 2022 г след двугодишно отсъствиепо време на който фондацията и комисията по наградите се съобразиха с обвиненията на работното място около някои от миналите номинирани и победители, както и с обвиненията за липса на разнообразие сред миналите победители.

Клеър Райхенбах, главен изпълнителен директор на фондацията, казва, че са извлечени поуки.

„След година на фундаментални промени очакваме с нетърпение да надградим постигнатия напредък“, каза Райхенбах в изявление, „чествайки онези, които проправят по-добро бъдеще за всички нас – чрез техния талант и занаят, служба на другите и отдаденост към по-добра, по-устойчива индустрия.“

Дългият списък от номинирани полуфиналисти ще бъде сведен до финалистите, които ще бъдат обявени на 29 март. Победителите ще бъдат обявени на 5 юни на церемония по награждаването, която ще се проведе в Lyric Opera в Чикаго.

Направете своята резервация – или вземете своя хляб – сега.

По-долу е пълен списък на полуфиналистите на наградите James Beard за 2023 г. в трищатската област.

Изключителен ресторант

Кора Кора, Уест Хартфорд, Кънектикът

Веселка, Ню Йорк, Ню Йорк

Виа Карота, Ню Йорк, Ню Йорк

Изключителен готвач

Шигеру Фукуйоши, Сагами, Колингсууд, Ню Джърси

Едер Монтеро и Алекс Райдж, Ла Вара, Бруклин, Ню Йорк

Ерик Рамирес, Llama Inn, Бруклин, Ню Йорк

Най-добрият нов ресторант

Ал Коро, Ню Йорк, Ню Йорк

Министерство на културата, Ню Йорк, Ню Йорк

KRU, Бруклин, Ню Йорк

Stissing House, Пайн Плейнс, Ню Йорк

Изгряващ готвач

Telly Justice, HAGS, Ню Йорк, Ню Йорк

Чарли Мичъл, Clover Hill, Ню Йорк, Ню Йорк

Изключителна пекарна

She Wolf Bakery, Ню Йорк, Ню Йорк

Изключителен сладкар или пекар

Нора Фей Алън, Пекарната Мел, Ню Йорк, Ню Йорк

Камари Мик, Мускетната стая, Ню Йорк, Ню Йорк

Изключителен бар

Данте, Ню Йорк, Ню Йорк

Harlem Hops, Ню Йорк, Ню Йорк

Изключителни ресторантьори

Симс и Кирстен Харлоу Фостър, Foster Supply Hospitality (The DeBruce, Arnold House Tavern и Kenoza Hall), Ню Йорк

Изключително гостоприемство

Оазисът на Lil’ Deb, Хъдсън, Ню Йорк

Melba’s, Ню Йорк, Ню Йорк

Изключителна програма за вино и други напитки

COTE, Ню Йорк, Ню Йорк

Waxlight Bar à Vin, Бъфало, Ню Йорк

Най-добър готвач: Среден Атлантик

Филип Манганаро, кафене и ресторант Park Place, Merchantville, NJ

Мелиса Макграт, Sweet Amalia Market & Kitchen, Нюфийлд, Ню Джърси

Най-добър готвач: Щат Ню Йорк

Херардо Алкараз, Алдама, Бруклин, Ню Йорк

Насим Алихани, Софре, Бруклин, Ню Йорк

Мери Атеа, The Musket Room, Ню Йорк, Ню Йорк

Джовани Сервантес, Такериа Рамирес, Бруклин, Ню Йорк

Аманда Коен, Dirt Candy, Ню Йорк, Ню Йорк

Калвин Енг, Бони, Бруклин, Ню Йорк

Шенари Фрийман, Каденс, Ню Йорк, Ню Йорк

Чарлз Габриел, Пържено пиле на Чарлз, Ню Йорк, Ню Йорк

Антъни Гонсалвес, Канопи, Уайт Плейнс, Ню Йорк

Сол Хан, LittleMad, Ню Йорк, Ню Йорк

JJ Johnson, FIELDTRIP, Ню Йорк, Ню Йорк

Sohui Kim, Gage & Tollner, Бруклин, Ню Йорк

Shaina Loew-Banayan, Cafe Mutton, Hudson, NY

Паоло Гарсия Мендоса, Карендеря, Найак, Ню Йорк

Айеша Нурджая, Шукет, Ню Йорк, Ню Йорк

Junghyun Park, Atomix, Ню Йорк, Ню Йорк

Франко Сампоня, Фрево, Ню Йорк, Ню Йорк

Ерик Сий, Урсула, Бруклин, Ню Йорк

Хилари Стърлинг, Ci Siamo, Ню Йорк, Ню Йорк

Sohail Zandi, Brushland Eating House, Bovina, NY

Най-добър готвач: Североизток

Кристиан Хънтър, Обществена маса, Вашингтон, Кънектикът