Амин Гуири открива резултата

71′. Ripoll се върти! Le Fée, Gouiri и Koné отстъпват на Diop, Wahi и Thuram.

Какво следва след тази реклама

**69′. Френската защита е на място!

При добра обратна топка, Краус пробва късмета си с външен крак и Фофана се намеси при едно овладяване. **

66′. Германците се борят да излязат от своята половина на терена и постоянно биват подхващани от Максенс Какере.

64′. Черки и Калимуендо заменят Нгуму и Рутър. От немска страна Нмеча и Кадра влизат в игра вместо Кнауф и Алиду.

62′. Гуири връща топката отляво, тича сам и пробва късмета си извън наказателното поле. Против е!

61′. германците най-накрая стъпиха на кожата и се опитаха да продължат напред. Краус е добре превзет от Меслие.

58′. На 25 метра от германската клетка Le Fée пробва късмета си с пряк свободен удар от десен ъгъл, който минава малко покрай левия стълб.

56′. Французите имат акцент! Gouiri отново се хвърля към наказателното поле и пробва лазерен пас към Ngoumou, изчистен е катастрофално от Thiaw!

55′. Това е единадесетият гол в 22 селекции на Espoirs за Amine Gouiri!

53′. Moukoko се опитва да отговори на Gouiri, но не попада в целта.

### 52′. БУУУУУУУТ АМИНА ГОУИРИИИИИ

Отляво на наказателното поле, играчът, който тренира на OL, изстрелян дълбоко от Le Fée, провокира опонента си, след което опитва къдрене с десния си крак… Което уцелва целта! 1-0 за Боровинки!

51′. Мукоко печели първия си дуел срещу Лукеба и дава топката на Краус… Тя завършва в страничната мрежа на Меслие!

47′. Гури получи топката в наказателното поле и пробва удар… Развинтено! Французите са във втория си период.

46′. Рутър беше свършил трудната част!

Французите се втурват в зоната от лявата страна и опитват центриране към Гуири, сам в оста. Той изпраща топката твърде далеч!

Ето ни отново между Германия и Франция!

45′. MI-TIME

В затворена среща с малко шансове германците и французите влязоха гръб един до друг на почивката. Мерлин можеше да открие резултата с хубав далечен удар в началото на мача. Нямаше допълнително време.

43′. Французите се борят да се доближат до германската клетка. Феята отново опитва късмета си при корнер, но топката е избутана назад без много притеснение от германската защита.

40′. Каква намеса от Калулу!

След добра комбинация Краус се метна в наказателното поле отдясно и изпрати обратно центриране към Нетц. Ударът му бе контриран добре от Калулу. Меслие беше бит!

36′. Нгуму провокира отдясно и пробва центриране към Гуири от дузпата. Разчистено е от германската защита.

34′. Moukoko хвърля Thielmann в зоната, но той е добре възстановен от Lukeba.

32′. Ритъмът на мача е трудно да се унесе за момента. Малко поводи за отбелязване за момента.

28′. Каква възможност от Краус

Германецът опитва късмета си отдалече и изпраща гюле покрай клетката на Меслие.

24′. Пуснатият дълбоко Краус влиза в наказателното поле отдясно, за да се бори с Лукеба. Германецът открадна топката от краката на лионци и изпрати центриране към Алиду, добре изчистен от френската защита.

21′. Le Fée изпълнява корнер отдясно и центърът му е върнат с глава от Ян Тилман. Боровинките не могат да намерят грешката в германската защита.

20′. Французите настояват отдясно, но за момента са добре блокирани от германската защита. Фофана дори бе влязъл в наказателното поле, за да донесе излишъка.

16′. Фофана е извикан от рефера след фаул срещу Алиду. Свободният удар на 20 метра от клетките отляво бе добре боксиран от Меслие.

15′. Французите се опитват да притиснат високо немците, за да им попречат да напуснат своята половина от терена.

13′. Алиду се опитва да навлезе в наказателното поле отдясно, но е блокиран от Фофана. Германецът търсеше грешката.

12′. При отдалечен свободен удар, изпълнен от Enzo Le Fée, германската защита изчиства топката катастрофално. Добър старт на мача за трикольорите.

8′. Каква възможност за Мерлин!

Страната се възползва от пространствата, оставени от партньорите му, нахлува в средата на терена и опитва далечен удар, избутан в корнер от Атуболу. Ъгълът не даде нищо.

5′. При една контра Нгуму провокира отдясно и центрира в наказателното поле. Топката е избутана назад от германската защита.

3′. Гуири провокира пред Бейер и получава първия корнер на Франция. Последният не даде нищо.

2′. Les Bleuets най-накрая стъпиха на топката и я обърнаха в своята половина на терена, чакайки да намерят грешката.

Да отидем между Германия U21 и Боровинки!

Двата отбора влизат на терена

Направете път на химните, първо с „Марсилезата“.

XI на Германия U20

Състав от боровинки

Добре дошли в MDCC-Arena!

Здравейте на всички, които следят приятелския мач между Германия U21 и Франция U21. Начало в 18:15 ч.